• ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT
  • 0 (312) 480 21 26
  • info@camoglunakliyat.com

Kurumsal Taşıma

TÜM HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

  • Dikmen Caddesi Mimar Sok. 15/14, 06450 Dikmen Çankaya/ANKARA
  • 0 (312) 480 21 26
  • info@camoglunakliyat.com

Sizi Biz Arayalım

Kurumsal Taşıma

Şehir içi veya şehirler arası taşımacılık hizmetinde kusursuz faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, kurumsal nakliyat konusunda da deneyimli kadrosu ve son teknoloji donanıma sahip geniş araç filosu ile her zaman göreve hazırdır. Tüm ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine yönelik profesyonel kalitede hizmet sunan firmamızda, kurumsal firmaların, ticari işletmelerin, KOBİ’lerin, fabrikaların veya orta ölçekli iş yerlerinin taşınmasında da kaliteli hizmetler sunulmaktadır.
İşletmenizin devamlılığında hayati önem taşıyan üretim araçlarının, makinelerin, bilgisayar ve benzeri yüksek maliyetli teknolojik aygıtların, herhangi bir zarara uğramadan optimumu koşullar altında yeni adresinize nakledilmesini istiyorsanız, siz de taşımacılık sektöründe 27 yıllık tecrübesi ile sektörün önde gelen temsilcileri arasında gösterilen firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda yoğun ilgi gören şirketimiz aynı hizmetleri kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde de başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşterilerine profesyonel kalitede taşımacılık ve nakliyat hizmetleri sunan firmamızın geniş araç filosu içinde hem şehirler arası taşımacılık işlemlerinde hem de şehir içi nakliyatta önem taşıyan çok sayıda tır, kamyon, kamyonet, asansör ve diğer taşımacılık araçları bulunmaktadır. Bu araçları kullanma konusunda deneyimli, bilgi ve birikim sahibi ekibe sahip olan nakliyat firmamız, tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak yerine getirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz aldıkları kaliteli hizmetten dolayı duydukları memnuniyeti sık sık dile getirmeye devam etmektedir.
Kullanıcı memnuniyetinin bir numaralı odak noktası haline getirildiği firmamızda, kurumsal olarak asansörlü nakliyat hizmetleri de her bütçeye hitap eden uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Güncel taşımacılık faaliyetlerimiz ve deneyimli ekibimizle gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetlerin fiyat seçenekleri hakkında kapsamlı bilgileri, şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Uygun Ödeme Koşulları

Taşımacılık sektörünün önde gelen nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimizde müşteri memnuniyeti her zaman en önemli öncelik olarak bulunmaktadır. Siz de profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak alanında başka bir yerde bulamayacağınız fiyat seçenekleriyle kurumsal taşıma yapmak istiyorsanız, şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız, yurt içi ve yurt dışı konusunda en güvenilen adresler arasında yer almaktadır. Ayrıca buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.