• ÇAMOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYAT
  • 0 (312) 480 21 26
  • info@camoglunakliyat.com

Asansörlü Taşımacılık

TÜM HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

  • Dikmen Caddesi Mimar Sok. 15/14, 06450 Dikmen Çankaya/ANKARA
  • 0 (312) 480 21 26
  • info@camoglunakliyat.com

Sizi Biz Arayalım

Asansörlü Taşımacılık

Nakliyat sektöründe 27 yılın üzerinde deneyim ve birikime sahip olmasıyla dikkat çeken taşımacılık firmamızda, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirilen asansörlü taşımacılık hizmetleri de son dönemde yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Deneyimli ekibinin yanı sıra son teknoloji donanıma sahip taşımacılık araçlarının bulunduğu geniş araç filosuna sahip olan firmamızda 7 gün 24 saat boyunca müşteri memnuniyeti odaklı nakliyat hizmetleri sunulmaktadır.
Siz de evinizi, işyerinizi, ofisinizi veya şirketinizi en düşük maliyetler ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşımak istiyorsanız, sektörün önde gelen temsilcileri arasında yer alan firmamızın profesyonel hizmetlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şirketimiz 27 yıllık tecrübesi ile taşımacılık alanında tüm müşterilerine bütçe dostu fiyat seçenekleri sunmasının yanı sıra ortaya koyduğu sigortalı nakliyat hizmetiyle de geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Profesyonel Nakliyat Araçları

Firmamız evden eve  kurumsal nakliyat başta olmak üzere, sigortalı şehirler arası nakliyat, şehir içi ve işyeri taşımacılığında tüm müşterilerine profesyonel kalitede hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari kaygıları bir kenara bırakıp müşteri memnuniyetine yönelik hizmet sunan şirketimizde asansörlü taşımacılıkta da kullanılan profesyonel nakliyat araçları günün her saatinde göreve hazır bir şekilde beklemektedir.
Son dönemde sadece yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda değil aynı zamanda geniş merdivenli ve düşük katlı binalarda da sık sık tercih edilen asansörlü nakliyat hizmetleri, firmamızın her biri alanında uzman çalışan ekibi tarafından başarılı ve uygun fiyatlı bir şekilde sunulmaktadır. Siz de bu hizmetlerimizden anında yararlanmak için şirketimizin iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Deneyim ve Memnuniyetin Adresi

Türkiye’nin taşımacılık sektöründe önde gelen firmaları arasında yer alan nakliyat şirketimiz, 27 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile rakiplerinden bir adım önde yer almaya devam etmektedir. Siz de bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile taşımacılık işlemlerinizi başarılı bir şekilde sonuçlandırarak gözünüz arkada kalmadan profesyonel hizmet almak istiyorsanız firmamızın asansörlü taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere tüm faaliyetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda uygun fiyat garantisi sunulmaktadır. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.